top of page

Zařídíme pro vás…

Netvoříme domovy. Připravujeme nemovitosti k prodeji a pronájmu – a to s maximální efektivitou. Tvoříme stylové interiérové koncepty pro focení a prohlídky. Kromě nabízených Home Stagingových a Photo Stylingových služeb nabízíme řízení projektů, organizaci rozpočtů a také marketingovou podporu, díky které dosáhnete cílů v rekordním čase.

photo styling JINNE

Photo styling

photo styling JINNE
Photo styling and home staging.jpg

Vlastníte nemovitost, která je po rekonstrukci nebo v dobrém stavu, zařízená, částečně zařízená, případně stále obývaná a potřebujete ji prodat či pronajmout v krátké době s maximálním výnosem? Služba Photo Styling bude ideální pro vás.

 

Po konzultaci a shlédnutí objektu, vám připravíme koncept na míru. Poté přivezeme dekorace, doplňky z naší DESIGN BANKY a celý byt připravíme na focení tak, aby působil živě a stylově. Můžeme zajistit i profesionálního fotografa. Služba trvá jeden produkční den.

Home Staging

Home Staging je služba ideální pro náročnější projekty. Máme řešení pro každou nemovitost, bez ohledu na její stav a vybavenost. Po shlédnutí a konzultaci navrhneme drobné, ale i rozsáhlé úpravy. Změny mohou i nemusí probíhat v režii JINNE studia.

 

Připravený objekt poté zařídíme nábytkem a dekoracemi z naší DESIGN BANKY

Ve finální fázi přichází důkladný úklid, styling a focení nemovitosti profesionálním fotografem. Realizaci pronajímáme na 2 až 4 týdny, během kterých probíhají prohlídky s realitní kanceláří.

home staging JINNE
collage JINNE

*Cena za realizaci Home Stagingu se kalkuluje vždy individuálně podle velikosti, stavu nemovitosti a zvolené délce pronájmu vybavení z JINNE Design Banky. V naší cenové nabídce zahrneme cenu služby home stagera, dopravy, úprav, fotografií a případně dalších zvolených marketingových prezentací.

Digital design

I ti z nás, kteří se pyšní bujnou fantazií, se před velkorysou investicí raději o svém úsudku přesvědčí. Proto nabízíme virtuální vizualizace ve 3D modelech, díky kterým bude mít klient pocit, že v bytě vidí život ještě před nastěhováním. Tvoříme na míru.

vizualiazace_JINNE.jpg
Vizualizace JINNE
vizualizace JINNE

Refresh interior

Líbí se vám náš styl a rádi byste doladili váš interiér?  Vybereme pro vás nábytek a doplňky, doladíme detaily. Od mood boardu, přes sestavení shopping listu až po kompletní realizaci. Zajišťujeme i návrh konceptů a realizace interiérů nemovitostí na pronájem.

Domluvíme se na rozsahu služeb a  rozpočtu, a my pak převezeme režii celého projektu tak, aby to pro vás byl stress-free zážitek.

doladeni interieru JINNE
vizualizace JINNE
jinne studio.png

Konzultace

zdarma

NEVÍTE, JAKÁ SLUŽBA JE PRO VÁŠ PROJEKT TA PRAVÁ?
POTŘEBUJTE PORADIT NEBO JEDNOTLIVÉ SLUŽBY A PROCESY VYSVĚTLIT? DOMLUVTE SI SCHŮZKU A SPOLEČNĚ U DOBRÉ KÁVY VÁŠ PROJEKT PODROBNĚ PROKONZULTUJEME.

bottom of page