Zařídíme pro vás…

Netvoříme domovy. Připravujeme nemovitosti k prodeji a pronájmu – a to s maximální efektivitou. 

Tvoříme stylové interiérové koncepty pro focení a prohlídky.

Kromě nabízených Home Stagingových a Photo Stylingových služeb nabízíme řízení projektů, organizaci rozpočtů a také marketingovou podporu, díky které dosáhnete cílů v rekordním čase.

Photo Styling

[chci poutavé a profesionální fotografie]

Photo styling and home staging.jpg

Vlastníte nemovitost, která je po rekonstrukci nebo v dobrém stavu, zařízená, částečně zařízená, případně stále obývaná a potřebujete ji prodat či pronajmout v krátké době s maximálním výnosem? Služba Photo Styling bude ideální pro vás.

 

Po konzultaci a shlédnutí objektu, vám připravíme koncept na míru. Poté přivezeme dekorace, doplňky a celý byt připravíme na focení tak, aby působil živě a stylově. Nakonec zajistíme focení s profesionálním fotografem. Služba trvá jeden produkční den.

Home Staging

Home Staging je služba ideální pro náročnější projekty. Máme řešení pro každou nemovitost, bez ohledu na její stav a vybavenost. Po shlédnutí a konzultaci navrhneme drobné, ale i rozsáhlé úpravy. Změny mohou i nemusí probíhat v režii JINNE studia.

 

Připravený objekt poté zařídíme nábytkem a dekoracemi z naši Design Banky. 

Ve finální fázi přichází důkladný úklid, styling a focení nemovitosti profesionálním fotografem. Realizaci pronajímáme na dva až čtyři týdny, během kterých probíhají prohlídky s realitní kanceláří.

[potřebuji atraktivně vypadající prostor na prohlídky]

Design Banka

Chic

kolekce

Classy

kolekce

Exclusive

kolekce

Potřebujete styling nemovitost na focení a prohlídky za nižší náklady? Zvolíme kolekci CHIC, která dodá šarm a styl jakémukoliv objektu.

 

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 50 000 Kč

Toužíte uvést na trh high-end nemovitost, které díky výjimečné prezentaci nikdo neodolá?  Naše EXCLUSIVE kolekce je výběrem z aktuálních designových trendů, podtrhuje hodnotu luxusních nemovitostí a lahodí i oku náročného klienta.

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 250 000 Kč

Chcete, aby se kdokoliv, kdo otevře dveře vaší nemovitosti zamiloval na první pohled? Stylingem z kolekce CLASSY prostor opravdu zazáří mezi nabídkami na trhu a přiláká i náročnější klientelu.

 

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 150 000 Kč

z JINNE DESIGN BANKY k vám

pronájem od 6 500 Kč

na 2 týdny*

z JINNE DESIGN BANKY k vám

pronájem od 10 500 Kč na 2 týdny*

z JINNE DESIGN BANKY k vám

pronájem od 19 500 Kč

na 2 týdny*

*Cena za realizaci Home Stagingu se kalkuluje vždy individuálně podle velikosti, stavu nemovitosti a zvolené délce pronájmu. V naší cenové nabídce zahrneme cenu služby home stagera, dopravy, úprav, fotografií a případně dalších zvolených marketingových prezentací.