Byt v secesním domě z roku 1907

Říká se, že první tah na bílé plátno je ten nejtěžší. V případě bytu v ulici Bořivojova bylo rozhodnutí, jakým směrem se vydat, zřejmé hned z první komunikace s majitelem – jakmile jsme si potvrdili moodboard a rozpočet, rozjeli jsme realizaci, která znamenala kompletní rekonstrukci — výběr podlah, obkladů, koupelnového vybavení, interiérových dveří a zárubní. Byt v historické budově unesl propojení moderního a historického stylu – industriální kovové prvky, moderní kuchyně z kvalitních materiálů v kontrastu s jemnou paletou béžových odstínů na textiliích, výmalbě a ve vestavěných prvcích bytu. 

Postarali jsme se o tvorbu nákupního seznamu, objednávky, fakturace, dodávky a montáž. Nakonec jsme stylizovali byt dekoracemi a zajistili profesionální focení.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

VÝSLEDEK:

byt 2+kk s balkonem, 50 m²

Praha 3, Žižkov

proměna interiéru v tlumených barvách s nádechem indust. stylu

úspěšná realizace bez stresu klienta, pronajatý během prvního prohlídkového dne

Before

After

Podkrovní byt

Za povedenou realizaci považujeme podkrovní byt v pražských Vršovicích s rozlohou  234 m2. Majitel neúspěšně prodával nemovitost více než rok. V prostorném bytě s velkou terasou strávili deset let života, které jsme museli díky naší realizaci vymazat a byt připravit pro potenciální kupce. Vše jsme vyklidili, odstranili starou kuchyňskou linku, spotřebiče a veškerý nábytek, zajistili jsme drobné opravy, kompletní výmalbu a finálně následoval důkladný úklid. Na závěr jsme aplikovali koncept stvořený na míru s použitím nábytku a dekorací z naší design banky. Při realizaci jsme spolupracovali s některými místními značkami a talenty.

Home Staging

OBJEKT:

 

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

VÝSLEDEK:

podkrovní byt 5+kk, 

234 m² a terasa 10 m2
Praha 10, Vršovice

zajistit opravy a zařídit byt designovým nábytkem

prodáno za dva měsíce, dosáhli jsme o 8% vyšší prodejní ceny

Before

After

Bohémský Žižkov

Skutečnost, že se byt nachází v secesní budově z roku 1907, nás vedla při tvorbě mood boardu, při hledání materiálů i vybavení. Respektovali jsme historické aspekty nemovitosti i trendy současného bydlení ve městě. 

Zároveň jsme pracovali s rozpočtem zohledňujícím fakt, že účelem tohoto bytu je pronájem. Projekt byl opravdovou výzvou – řešili jsme výběr podlah, obkladů, koupelnového vybavení, interiérových dveří a zárubní. Poté jsme zajistili dohled nad dodávkami a celou realizací. Nakonec jsme byt stylizovali dekoracemi a připravili jej na profesionální focení.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

 

VÝSLEDEK:

byt 2+kk s balkonem, 50 m²

Praha 3, Žižkov

proměna bytu ze stavu WHITE WALLS, dokončení interiéru v elegantním a nadčasovém designu

připravili jsme interiér na klíč, dodrželi jsme stanovený rozpočet a předali profesionální fotografie makléři pro prezentaci nemovitosti na realitním trhu

Before

After

Útulný minimalizmus

Byt v ulici Baarova působil pánsky, až chladně. Mezi použitými materiály se objevil beton, tmavé dřevo, ocel a šedá stěrka. Moderní a minimalistický prostor jsme doladili drobným nábytkem, živými květinami a dekoracemi, které oživily atmosféru. 

Majitel nemovitosti požadoval profesionální fotografie pro propagační účely. S našim fotografem jsme vytvořili set fotografií, které jsou živé díky elementu pohybujících se osob a hry se světlem. Byt na reklamních fotografiích působil hravě.

Photo Staging & Styling

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 4+kk, 112 m², terasa

Praha 4, Michle

styling bytu k nafocení

profesionálně nafocený interiér bytu pro reklamní agenturu

Ke Stírce

Tento částečně zařízený byt s nádhernou zahradou potřeboval už jen trochu lásky - navrhli jsme drobné opravy, výmalbu a důkladný úklid. Kompletní seznam doporučení od nás majitel obdržel po konzultační schůzce. Rozhodl se tyto úpravy realizovat ve vlastní režii. 

Když byl objekt připravený, přivezly jsme solitéry a dekorace z naší design banky a čistému prostornému bytu jsme dodali atmosféru, která působila hřejivě jako pravý domov, který čeká na nové nájemce. Postarali jsme se také o profesionální nafocení, díky kterému byl byt velmi rychle pryč.

Home Staging

OBJEKT:

 

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 3+kk, 76 m²,

terasa s předzahrádkou 43 m²

Praha 8, Kobylisy

zatraktivnit nemovitost před zařazením na realitní trh

byt se rychle pronajal a majitel ho zařadil i do nabídky na prodej

Zenová oáza

Zenová oáza v centru Prahy nabízí novým nájemcům prostor, kvalitu a venkovní japonsky laděnou zahradu na terase. Tato snová kompletní realizace je jednou z našich oblíbených. Požadavkem majitelů byly kvalitní materiály a provedení na míru. Název moderní rezidence Sakura nás inspiroval k vytvoření atmosféry v japandi stylu.

Součástí řízení projektu byly návrhy kuchyně a ložnice, které jsme vyrobili na zakázku. Naše práce znamenala denní komunikaci s truhlářem a elektrikářem, tvorbu nákupních seznamů materiálů, správu nákupů, fakturaci a dohled na všechny dodávky a montáž. Jakmile bylo vše na svém místě, vybrali jsme dekorace z naší design banky k dotvoření příjemné atmosféry a byt jsme připravili na focení. Investoři se rozhodli ponechat dekorace i pro účely pronájmu.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 2+kk,  60m², terasa a zahrada

Praha 5, Košíře

interiér na míru v kvalitním provedení s důrazem na výběr materiálů a praktičnost

byt se pronajal na první prohlídce za stanovenou výši nájemného

Before

After

Vinohradský byt

Světlo a výhled hrají velikou roli při rozhodování nájemníků. Vlastnit byt na skvostném místě ale nestačí – především u nemovitostí, které mají menší dispozici. Atmosféru nejlépe dotvoří kvalitní designové kousky a estetické dekorace. Byt Soběslavská jsme po vyslechnutí záměru investora navrhli v severském stylu – nechali jsme vytvořit kuchyni na míru a interiér jsme zařídili světlým nábytkem ve dřevě, ratanu a přírodninami. 

Postarali jsme se o sestavení nákupního seznamu, zajistili jsme veškeré objednávky, dodávky a montáž. Nakonec jsme byt vyladili stylizovanými dekoracemi a připravili jej na focení profesionálním fotografem.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 2+kk, 60 m²

Praha 3, Vinohrady

vybavit interiér kuchyní a nábytkem v severském stylu

byt byl pronajat krátce po jeho uvedení na realitní trh

Novostavba v Holešovicích

Jsou objekty, které vás dispozičně okamžitě okouzlí. Moderní byt v pražských Holešovicích byl jeden z nich – prostorný, světlý, čistý s designovými vestavěnými úložnými prostory a moderní kuchyní. Naším úkolem bylo doporučit úpravy a připravit jej na focení. 

Důležitým krokem bylo neutralizovat byt pro potenciálního kupce. Museli jsme se vypořádat se skutečností, že byt je plně zařízený, a vzít v úvahu styl a nábytek, které již do bytu umístili jeho majitelé. Nemovitost se prodávala za plného chodu domácnosti majitelů.

Photo Staging & Styling

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

4+kk, 90 m2 a terasa 98 m2

Praha 7, Holešovice

doporučit vhodné úpravy a připravit byt na focení

byt byl rezervován za požadovanou cenu během prvního prohlídkového dne