Snoubení klasiky
a minimalismu

Oslnivý prostor nádherně zrekonstruovaného vinohradského bytu. Jeho majitelé mají cit pro detail, zálibu v designu a líbí se jim kombinace moderního, ale přívětivého minimalizmu. Když nás oslovili se zájmem o službu photo staging and styling, řekli jsme si, že ten prostor je tak krásný, že přeplnit věcmi rozhodně nepotřebuje. Chtěli jsme nechat vyniknout prostor a světlo. Nepřeplácat interiér množstvím doplňků, pouze zlehka doplnit již tak krásné dílo.

Photo Styling

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

3 + kk s balkonem

Praha 2

staging a styling interiéru na focení

focení s profesionálním fotografem a zajištění fotografií pro marketingové účely

Bohémský Žižkov

Říká se, že první tah na bílé plátno je ten nejtěžší. V případě tohoto žižkovského bytu bylo rozhodnutí, jakým směrem se vydat, zřejmé hned z první komunikace s majitelem – jakmile jsme si potvrdili moodboard a rozpočet, rozjeli jsme realizaci, která znamenala kompletní rekonstrukci — výběr podlah, obkladů, koupelnového vybavení, interiérových dveří a zárubní. Byt v historické budově unesl propojení moderního a historického stylu – industriální kovové prvky, moderní kuchyně z kvalitních materiálů v kontrastu s jemnou paletou béžových odstínů na textiliích, výmalbě a ve vestavěných prvcích bytu. 

Postarali jsme se o tvorbu nákupního seznamu, objednávky, fakturace, dodávky a montáž. Nakonec jsme stylizovali byt dekoracemi a zajistili profesionální focení.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

VÝSLEDEK:

byt 2+kk s balkonem, 50 m²

Praha 3, Žižkov

proměna interiéru v tlumených barvách s nádechem indust. stylu

úspěšná realizace bez stresu klienta, pronajatý během prvního prohlídkového dne

bor45_3.png
borivojova_pred.jpg

From This

To This

Hygge - pohodlné a šťastné bydlení

Přáním majitelů byto zařízení bytu ve skandinávskem stylu, s použitím světlých barev a vytvoření praktického ale útulného prostoru. Začali jsme mood boardem - výběrem konkrétních barev, materiálů a prvků. Po odsouhlasení následovali nákresy pro prvky na míru, zadání práce truhláři a sestavení nákupního seznamu s nábytkem a dekoracemi. Zajistili jsme převzetí, vybalení a kontrolu všeho zboží, dohlídli na montáže a postarali se i o odpad a úklid. Na závěr proběhl styling bytu a focení.

Refresh interior 

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

2+kk v novostavbě
Praha 8

vytvoření konceptu interiéru ve skandinávskem stylu a zajištení realizace

DSC05850.png
A-(1).png

From This

To This

Podkrovní byt

Za povedenou realizaci považujeme podkrovní byt v pražských Vršovicích s rozlohou  234 m2. Majitel neúspěšně prodával nemovitost více než rok. V prostorném bytě s velkou terasou strávili deset let života, které jsme museli díky naší realizaci vymazat a byt připravit pro potenciální kupce. Vše jsme vyklidili, odstranili starou kuchyňskou linku, spotřebiče a veškerý nábytek, zajistili jsme drobné opravy, kompletní výmalbu a finálně následoval důkladný úklid. Na závěr jsme aplikovali koncept stvořený na míru s použitím nábytku a dekorací z naší design banky. Při realizaci jsme spolupracovali s některými místními značkami a talenty.

Home Staging

OBJEKT:

 

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

VÝSLEDEK:

5+kk, 234 m² s terasou 10 m2
Praha 10, Vršovice

zajistit opravy a zařídit byt designovým nábytkem

prodáno za dva měsíce, dosáhli jsme o 8% vyšší prodejní ceny

jinne_s01.png
slovinska_pred.jpg

To This

From This

From This

Byt v secesním domě z roku 1907

Skutečnost, že se byt nachází v secesní budově z roku 1907, nás vedla při tvorbě mood boardu, při hledání materiálů i vybavení. Respektovali jsme historické aspekty nemovitosti i trendy současného bydlení ve městě. 

Zároveň jsme pracovali s rozpočtem zohledňujícím fakt, že účelem tohoto bytu je pronájem. Projekt byl opravdovou výzvou – řešili jsme výběr podlah, obkladů, koupelnového vybavení, interiérových dveří a zárubní. Poté jsme zajistili dohled nad dodávkami a celou realizací. Nakonec jsme byt stylizovali dekoracemi a připravili jej na profesionální focení.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

 

 

VÝSLEDEK:

byt 2+kk s balkonem, 50 m²

Praha 3, Žižkov

proměna bytu ze stavu WHITE WALLS, dokončení interiéru v elegantním a nadčasovém designu

připravili jsme interiér na klíč, dodrželi jsme stanovený rozpočet a předali profesionální fotografie makléři pro prezentaci nemovitosti na realitním trhu

jinne_bor04.png
borivojova2_pred.jpg

From This

To This

Útulný minimalismus

Moderní a minimalistický prostor jsme doladili drobným nábytkem, živými květinami a dekoracemi, které oživily atmosféru. 

Majitel nemovitosti požadoval profesionální fotografie pro propagační účely. S našim fotografem jsme vytvořili set fotografií, které jsou živé díky elementu pohybujících se osob a hry se světlem. Byt na reklamních fotografiích působil hravě.

Photo Styling

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 4+kk, 112 m², terasa

Praha 4, Michle

styling bytu k nafocení

profesionálně nafocený interiér bytu pro reklamní agenturu

Vinohradský byt

Světlo a výhled hrají velikou roli při rozhodování nájemníků. Vlastnit byt na skvostném místě ale nestačí – především u nemovitostí, které mají menší dispozici. Atmosféru nejlépe dotvoří kvalitní designové kousky a estetické dekorace. Byt jsme po vyslechnutí záměru investora navrhli v severském stylu – nechali jsme vytvořit kuchyni na míru a interiér jsme zařídili světlým nábytkem ve dřevě, ratanu a přírodninami. 

Postarali jsme se o sestavení nákupního seznamu, zajistili jsme veškeré objednávky, dodávky a montáž. Nakonec jsme byt vyladili stylizovanými dekoracemi a připravili jej na focení profesionálním fotografem.

Home Staging

OBJEKT:

LOKALITA:

ZADÁNÍ:

VÝSLEDEK:

byt 2+kk, 60 m²

Praha 3, Vinohrady

vybavit interiér kuchyní a nábytkem v severském stylu

byt byl pronajat krátce po jeho uvedení na realitní trh