home styling JINNE
JINNE studio homestaging
photo styling JINNE
home staging JINNE

JINNE Design Banka

[ zapůjčíme vybavení z našich kolekcí ]

Vybíráme a shromažďujeme designové kousky NÁBYTKU, DEKORACÍ A UMĚNÍ, které pak využíváme při stylingu a instalujeme u stagingu nemovitostí. O naši kolekci se pravidelně staráme a doplňujeme ji novými trendy kousky. Sestavili jsme 3 KOLEKCE, ve kterých je vybavení v různé pořizovací hodnotě. Dokážeme tak vybrat a připravit koncept na míru pro každý rozpočet i nároky klienta. Zařídíme vše od dopravy, montáže až po instalaci v prostoru.

 

Pronájem vybavení je pouze za zlomek jeho pořizovací hodnoty. Realizaci pronajímáme

na 2 nebo 4 týdny.

Chic

KOLEKCE

Classy

KOLEKCE

Exclusive

KOLEKCE

chic kolekce
classy kolekce
exclusive kolekce

Potřebujete styling nemovitost na focení a prohlídky za nižší náklady? Zvolíme kolekci CHIC, která dodá šarm a styl jakémukoliv objektu.

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 50 000 Kč

Z JINNE DESIGN BANKY K VÁM

pronájem od 6 500 Kč

na 2 týdny

Chcete, aby se kdokoliv, kdo otevře dveře vaší nemovitosti zamiloval na první pohled? Stylingem z kolekce CLASSY prostor opravdu zazáří mezi nabídkami na trhu a přiláká i náročnější klientelu.

 

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 150 000 Kč

Z JINNE DESIGN BANKY K VÁM

pronájem od 10 500 Kč na 2 týdny

Toužíte uvést na trh high-end nemovitost, které díky výjimečné prezentaci nikdo neodolá?  Naše EXCLUSIVE kolekce je výběrem z aktuálních designových trendů, podtrhuje hodnotu luxusních nemovitostí a lahodí i oku náročného klienta.

Hodnota zapůjčeného vybavení je od 250 000 Kč

Z JINNE DESIGN BANKY K VÁM

pronájem od 19 500 Kč

na 2 týdny

*Celková cena za realizaci a zapůjčení vybavení z JINNE Design Banky za účelem Photo Stylingu nebo Home Stagingu se kalkuluje vždy individuálně podle velikosti, stavu nemovitosti, zvolené kolekce i délce pronájmu instalace. V naší cenové nabídce zahrneme kromě ceny výpůjčky i cenu služby home stagera/stylistu, dopravy, úprav, fotografií a případně dalších zvolených marketingových prezentací.